Pamukkale’de keyifli konaklama: Venus Suite Hotel

Pamukkale seyahatim öncesinde otel seçimi için internetten otelleri tespit edip daha önceki ziyaretçilerin yorumlarını detaylıca inceledim.

Sonuçta fiyatı da uygun olan Venus Suite Hotel‘i ailecek bir gecelik Pamukkale gezimiz için seçtim. Otelden çok da memnun kaldım. O yüzden Pamukkale’ye gidecek olanlara tavsiye etmek için paylaşmak istiyorum.

Venus Suite Hotel

Venus Suite Hotel

Venus Hotel ve Venus Suite Hotel olmak üzere aynı noktada iki otel var. Restoran, havuz gibi ortak alanları olan bu 2 otel, oda seçenekleri ile farklılaşmakta. Daha yeni ve lüks olan Venus Suite Hotel’in odaları 5 yıldızlı otelleri aratmayacak kalitede.

Kaldığımız suit odada 1 banyo, 1 oturma alanı ve 2 oda mevcuttu. Odaların her ikisi de yepyeni, lüks ve dekorasyonu özenle yapılmış. Ana yatak odasında bir de balkon mevcut.

Ücretsiz wi-fi ile internete tüm otelden bağlanabiliyorsunuz. Her odasında TV ve klima mevcut.

Venüs Suite Otel yatak odası
Venüs Suite Hotel’deki çift kişilik yatak odası
Venus Suite Hotel çocuk odası
Suit dairenin çocukların kaldığı 2 yataklı oda

Otelin yüzmek ve çevresinde keyif yapmak için güzel bir de havuzu var. Oda kahvaltı olarak hizmet veren Venus Suite Hotel’in kahvaltısı da güzeldi, çeşit boldu.

Venus Suite Hotel havuz

Öğlen ve akşam yemekleri için otelin restoranı mevcut. Balık ve et çeşitlerini bulabilirsiniz. Restoran ortamı da güzel dekore edilmiş, yeşillikler içinde. Lezzetli bir yemek ve ardında da otantik minderlerde kahvenizin keyfinize bakabilirsiniz.

Venus Suite Hotel restoran

Venus Suite Hotel nerede?

Denizli Pamukkale’de bulunan Venus Suite Hotel, Pamukkale travertenlerinin alt giriş/çıkışına 10 dakika yürüme mesafesinde. Ana caddenin 2 sokak paralelinde yer almakta. Kendine ait otoparkı mevcut.

Venus Hotel harita

Adres: Pamuk Mh. Sümbül Sk. No:7 Pamukkale / DENİZLİ

Pamukkale’de nasıl gezilir?

Pamukkale’ye yabancıysanız otel çalışanları size yardımcı oluyorlar. Pamukkale’de nerede gezilir, nasıl gidilir, her konuda yardım alabilirsiniz.

Ayrıca otelin Pamukkale travertenlerine ücretsiz servisi mevcut. Sizi ana girişe (Güney kapısı) kadar götürüyorlar. Bu ana giriş tüm otellere biraz uzak o yüzden araçsız gitmek zor. Servis olması güzel.

Ana girişten Pamukkale’ye girdikten sonra antik tiyatro, müze gibi ören yerlerini görüp travertenlerden aşağıya doğru inebilirsiniz. En aşağıya ulaştığınızda artık otele yaklaşmış oluyorsunuz. O noktadan çıkınca otele 10 dakika yürüyüşle rahatlıkla geri dönebilirsiniz.

Aşağıdan çıktığınız nokta, girişe (Güney kapısı) ve otoparka uzak olduğu için kendi aracınız olsa dahi servis aracıyla gitmek mantıklı. Kendi aracınız ile otoparka gidip parkederseniz gene girdiğiniz yerden çıkmanız gerekecektir.

Ben bir gecelik kalsam da Venus Suite Hotel’den ailecek çok memnun kaldık. Pamukkale’de konaklayacaklara tavsiye ederim.

Venus Suite Hotel: www.venussuite.com
Tel: +90 258 272 22 70

Paylaş, keyfine var!

Yazar: Ilker

İlker Üstüner, kurumsal bir şirkette yöneticilik yapmakta. Gezi ve seyahatlerinde özellikle lezzet ve yeni tatlar peşinde koşan İlker, keşiflerini yazılarıyla paylaşmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir