Bandırma Starbucks nerede?

Bandırma’da yaşayanların ve Bandırma üzerinden Ege ve Güney sahillerine giden ya da dönmekte olan tatilcilerin en çok sorduğu sorulardan biri de Bandırma Starbucks’ın nerede olduğu. İDO feribotlarına yakın bir Starbucks çokça aranıyor.

Starbucks

Uzun zamandır Bandırma’da Starbucks yoktu ama 2019 yılı itibari ile artık Bandırma Starbucks kahve severlerin hizmetinde!

İşte Bandırma Starbucks adresi:

Haydar Çavuş, İsmet İnönü Cd. No:74, 10200 Bandırma/Balıkesir

İsmet İnönü Caddesi’nin Atatürk Caddesi ile kesiştiği noktaya çok yakın olan Starbucks kahvecileri bekliyor!

Starbucks haricinde Bandırma’da alternatif kahveciler ve kafeler de var. Bir çok benzin istasyonu Türk kahvesi, latte, filtre kahve gibi klasik kahve seçeneklerini sunmakta.

Bandırma’nın içine giremem diyorsanız Balıkesir’de ve yol üzerinde uğrayabileceğiniz yakın Starbucks şubeleri var.

Bandırma İDO hızlı feribot iskelesine İstanbul yönünden vardıysanız ve İzmir yönüne gidiyorsanız ilk Starbucks şubelerine Susurluk‘ta ulaşabilirsiniz:

  • Balıkesir Karayolu 10.km. Festiva Outlet, Susurluk
  • Varan Susurluk Dinlenme Tesisi, Demirkapı Köyü, Balıkesir

Ters yönden Bandırma’ya doğru gidiyorsanız Susurluk’u geçmeden Starbucks kahvenizi almanız gerekmekte. Yol üzerindeki dinlenme tesislerinde Starbucks bulunmakta.

Mudanya feribotunu kullanacaksanız Bursa içinde bir çok Starbucks mevcut. Vaktiniz varsa anayoldan 5-10 dakikalığına çıkıp kahvenizi veya çayınızı alıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Bandırma yakınlarındaki Starbucks mağazaları aşağıdaki haritada gösterilmiştir. Yeni ve güncel şubeleri aramak için Starbucks mağaza bulucu sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bandırma Starbucks

Yaz sıcağında yol alıyorsanız buzlu kahveler (soğuk karamel macchiato mesela), soğuk havalarda sıcak kahveler ve chai tea latte yolculuğunuza keyif katabilecek seçimler. Oturmayıp kahvenizi arabada içecekseniz kapağını iyi kapatmayı unutmayın.

İyi yolculuklar!

Paylaş, keyfine var!

Yazar: Ilker

İlker Üstüner, kurumsal bir şirkette yöneticilik yapmakta. Gezi ve seyahatlerinde özellikle lezzet ve yeni tatlar peşinde koşan İlker, keşiflerini yazılarıyla paylaşmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir